Нов отпуск за баща

  • traykovtrans
    Участник
    # преди 2 months

    Здравейте!
    Във връзка с използването на платен отпуск по чл. 1464в от баща на дете до 8-год.възраст, какви нови разплащателни пера и отсъствия трябва да се създадат и с какви характеристик1, за да се въведа отпускът в ТРЗ програмата?
    Благодаря!

    traykovtrans
    Участник
    # преди 2 months

    В модул Болнични липсва приложение 7а за подаване на същия вид отпуск.

    traykovtrans
    Участник
    # преди 2 months

    Отпускът е по чл. 164в от Кодекса на труда

Преглеждане на 3 съобщения - от 1 до 3 (от всички 3)

You must be logged in to reply to this topic.